-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ Пристрій для лікування ран негативним тиском код ДК 021:2015 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 – Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) (код НК 024:2023 20395 Система для лікування ран негативним тиском (Пристрій для лікування ран негативним тиском; Код НК 031:2024: Z12019003 - Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали) Пристрій для терапії ран негативним тиском – 4 комплекти
Тендер Prozorro UA-2026-01-23-013655-a
Пристрій для лікування ран негативним тиском код ДК 021:2015 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 – Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) (код НК 024:2023 20395 Система для лікування ран негативним тиском (Пристрій для лікування ран негативним тиском; Код НК 031:2024: Z12019003 - Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали) Пристрій для терапії ран негативним тиском – 4 комплекти
Завершена
399 148.00
UAH з ПДВ
Номер:
1f3a9341351246f58c6b92abad4c7f48
Внутрішній номер закупівлі:
28036506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-23-013655-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юхно Віта Миколаївна +380524232307 aybolitbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
399 148.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2026 15:13 - 30.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2026 15:13 - 02.02.2026 15:06
Аукціон:
з 03.02.2026 12:23
Період кваліфікації:
02.02.2026 15:06 - 10.02.2026 11:39
Період завантаження договору:
16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴399 148.00 Пристрій для лікування ран негативним тиском код ДК 021:2015 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 – Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) (код НК 024:2023 20395 Система для лікування ран негативним тиском (Пристрій для лікування ран негативним тиском; Код НК 031:2024: Z12019003 - Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали) Пристрій для терапії ран негативним тиском – 4 комплекти