-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ Пристрій для лікування ран негативним тиском код ДК 021:2015 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 – Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) (код НК 024:2023 20395 Система для лікування ран негативним тиском (Пристрій для лікування ран негативним тиском; Код НК 031:2024: Z12019003 - Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали) Пристрій для терапії ран негативним тиском – 4 комплекти
Оголошено тендер
399 148.00
UAH
Номер:
cdb2481b1f1f4959b7c8f5875cda9f9f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-22-022653-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
399 148.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ Пристрій для лікування ран негативним тиском код ДК 021:2015 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 – Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) (код НК 024:2023 20395 Система для лікування ран негативним тиском (Пристрій для лікування ран негативним тиском; Код НК 031:2024: Z12019003 - Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали) Пристрій для терапії ран негативним тиском – 4 комплекти
Примітки:
Пристрій для лікування ран негативним тиском код ДК 021:2015 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 – Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) (код НК 024:2023 20395 Система для лікування ран негативним тиском (Пристрій для лікування ран негативним тиском; Код НК 031:2024: Z12019003 - Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали) Пристрій для терапії ран негативним тиском – 4 комплекти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023:
20395 Система лікування ран негативним тиском із живленням від мережі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.01.2026 17:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлександрівка
Сума399 148.00 UAH