-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ Пристрій для лікування ран негативним тиском код ДК 021:2015 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 – Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) (код НК 024:2023 20395 Система для лікування ран негативним тиском (Пристрій для лікування ран негативним тиском; Код НК 031:2024: Z12019003 - Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали) Пристрій для терапії ран негативним тиском – 4 комплекти
Тендер Prozorro UA-2026-01-23-013655-a
Пристрій для лікування ран негативним тиском код ДК 021:2015 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 – Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) (код НК 024:2023 20395 Система для лікування ран негативним тиском (Пристрій для лікування ран негативним тиском; Код НК 031:2024: Z12019003 - Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали) Пристрій для терапії ран негативним тиском – 4 комплекти
Завершена
399 148.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
23.01.2026 15:13 - 30.01.2026 00:00
Нічого не знайдено.