• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Завершена

280 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7de89543ad83424d94184a5997e2b62b
Внутрішній номер закупівлі: 28035493
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-23-012652-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
Контактна особа: Шкурат-Кремлянець Ольга Миколаївна +380544972837 olgashcurat@ukr.net http://crl-shostka.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.01.2026 14:42 - 28.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.01.2026 14:42 - 31.01.2026 10:00
Аукціон: з 02.02.2026 12:29
Період кваліфікації: 31.01.2026 10:00 - 02.02.2026 14:45
Період завантаження договору: 08.02.2026 00:00 - 18.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴280 000.00 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами