-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
70183ca2cc934b0c910b7bc13cc11b3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-23-015993-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981514
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Ляшка Мирослава,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981514
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Ляшка Мирослава,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.01.2026 14:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції (предмети і медичні вироби, забруднені імунобіологічними лікарськими засобами, кров’ю та/або іншими біологічними рідинами, використані небезпечно гострі предмети і медичні вироби, забруднені біологічними рідинами) 18 01 03*
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції (Органні відходи-тканини, органи, частини тіла, плаценти, ембріони, тощо) 18 01 03*
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Хімічні препарати, що складаються або містять небезпечні речовини 18 01 06*
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Мінеральні мастила та оливи, нехлоровані моторні, трансмісійні та мастильні оливи 13 02 05*
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Відпрацьовані шини 16 01 03
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи 20 01 21*
Кількість
100 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Батареї та акумулятори, віднесені до кодів 16 06 01, 16 06 02, 16 06 03, та невідсортовані батареї і акумулятори, що містять ці батареї 20 01 33*
Кількість
2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Тверді відходи, що містять небезпечні речовини 07 05 13*
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Масляні фільтри 16 01 07*
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума280 000.00 UAH