-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них. Стільці, крісла
Тендер Prozorro UA-2026-01-22-016299-a
Завершена
262 445.00
UAH з ПДВ
Номер:
aa725b1ee7dd4040b2b19be8a50a88e2
Внутрішній номер закупівлі:
28019104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-22-016299-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Заєць +380487794684 ludaumz@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
262 445.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2026 16:10 - 27.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2026 16:10 - 30.01.2026 00:00
Аукціон:
30.01.2026 12:12 - 30.01.2026 12:35
Період кваліфікації:
30.01.2026 12:35 - 03.02.2026 15:45
Період завантаження договору:
09.02.2026 00:00 - 19.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴262 445.00 ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них. Стільці, крісла