-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці, крісла
Оголошено тендер
262 445.00
UAH
Номер:
c3d915f2fb5e40bc848036197ca2b0d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-22-020169-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
262 445.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стільці, крісла
Примітки:
загальний фонд
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.01.2026 15:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Крісло у приміщення психологічного розвантаження
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
2. Крісло у приміщення психологічного розвантаження
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
3. Стілець офісний(ISO black)
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
4. Крісло поворотне у клас інтеграції тактичних дисциплін (SAMBA GTP)
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
5. Крісло польового розгортування "Гектор" new (какао)
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума262 445.00 UAH