-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021-2015 «ЄЗС» (30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів (Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів))
Тендер Prozorro UA-2026-01-15-004211-a
Завершена
297 745.00
UAH без ПДВ
Номер:
306d9c2d7a784e8395d56302597ca8ca
Внутрішній номер закупівлі:
27917420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-15-004211-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віктор Кузьменко +380372584915 jurist5@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 745.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.01.2026 11:21 - 20.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2026 11:21 - 23.01.2026 01:00
Аукціон:
з 26.01.2026 11:20
Період кваліфікації:
23.01.2026 01:00 - 10.02.2026 11:17
Період завантаження договору:
16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴297 745.00 30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021-2015 «ЄЗС» (30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів (Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів))