-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021-2015 «ЄЗС» (30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів (Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів))
Оголошено тендер
357 294.00
UAH
Номер:
7668145ae80c40e8b6f0a259c172f71e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-15-004959-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
357 294.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021-2015 «ЄЗС»
(30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів (Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
15.01.2026 11:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума357 294.00 UAH