-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 1 року
Тендер Prozorro UA-2018-11-12-001665-b
Завершена
453 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 537.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 537.00 UAH
Номер:
fd8b149ced8d4bf8b395e8acaf0aa1b7
Внутрішній номер закупівлі:
2744828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-12-001665-b
Замовник:
Управління охорони здоров'я СОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013142
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, вул. Троїцька, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мірошниченко Світлана Вікторівна +380661526192 tendersekretar@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
453 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 537.00 UAH
Період уточнення:
12.11.2018 17:16 - 18.11.2018 17:21
Період прийому пропозицій:
12.11.2018 17:16 - 28.11.2018 17:21
Аукціон:
29.11.2018 15:14 - 29.11.2018 15:47
Період кваліфікації:
29.11.2018 15:47 - 06.12.2018 15:42
Період завантаження договору:
06.12.2018 15:10 - 26.12.2018 15:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 1 року
Кількість
36300 грам
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ"
Оскарження: 29.11.2018 15:47 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39204954
-
Контактна особа:
Світлана Гавриловська +380672708815 s.gavrilovskaya@zm.kiev.ua
-
Адреса:
04080, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Оскарження: 29.11.2018 15:47 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
373 636.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 636.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 14:54
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "БАДМ-Б"
Оскарження: 06.12.2018 14:54 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39273420
-
Контактна особа:
Алена Шиншина +380676390141 eshinshina@badm-b.biz
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Панікахи, 2, кор.12, к.426
Оскарження: 06.12.2018 14:54 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
405 324.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 324.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 15:10
Документи
5
Скарги
0
ПрАТ "МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР"
Оскарження: 06.12.2018 15:10 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33239630
-
Контактна особа:
Елена Сердюк +380443371008 sean@mpc-ua.com http://www.medpharcom.ua/
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Киев, бульвар Тараса Шевченка, 60
Оскарження: 06.12.2018 15:10 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
410 190.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 190.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2018 15:42
Документи
11
Скарги
0
ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19382607
-
Контактна особа:
Габинский Леонид +380504701277 galis1992@ukr.net
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛ.МАРАТА, будинок 12
Початкова пропозиція
429 066.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 066.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
1eaa44c1e3a64070b04c10b69a902b0c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-12-001665-b-b1
Постачальник:
ПрАТ "МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33239630
-
Контактна особа:
Елена Сердюк +380443371008 sean@mpc-ua.com http://www.medpharcom.ua/
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Киев, бульвар Тараса Шевченка, 60
Номер договору:
49
Сума договору:
410 190.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
17.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний