-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 1 року
410 190.00
UAH з ПДВ
Номер:
1eaa44c1e3a64070b04c10b69a902b0c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-12-001665-b-b1
Постачальник:
ПрАТ "МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33239630
-
Контактна особа:
Елена Сердюк +380443371008 sean@mpc-ua.com http://www.medpharcom.ua/
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Киев, бульвар Тараса Шевченка, 60
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
49
Дата підписання:
17.12.2018 00:00
Період дії договору:
17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
410 190.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 410 190.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 1 року
Кількість
36300 грам
Період постачання
до 31.12.2018