-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 1 року
Тендер Prozorro UA-2018-11-12-001665-b
Завершена
453 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 537.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 537.00 UAH
Період уточнення:
12.11.2018 17:16 - 18.11.2018 17:21
Відповідь надана
Необхідність уточнення тендерної документації
Номер:
19d35d588145492fa044f9b67ac1d334
Дата опублікування:
13.11.2018 09:29
Опис:
В Додатку 4 до документації (Форма тендерної пропозиції) вимагається заповнення колонки МПП. Просимо уточнити, що має на увазі Замовник, яка інформація має бути надана Учасником
Відповідь:
В Додатку 4 до документації (Форма тендерної пропозиції) Замовник має на увазі міжнародну непатентовану назву товару. Якщо така інформація у Учасника торгів відсутня то ним заповнюється "-".
Дата відповіді:
14.11.2018 11:22