-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-010218-a
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Кількість – 1570 тонн згідно Додатку 3 до тендерної документації. КЕКВ 2210
Завершена
5 174 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
399ba8dd99d447c8a07d6fd8b227cef8
Внутрішній номер закупівлі:
27336962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-010218-a
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паплик Тарас 380322546222 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 174 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 14:22 - 06.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 14:22 - 09.12.2025 00:00
Аукціон:
09.12.2025 12:43 - 09.12.2025 13:06
Період кваліфікації:
09.12.2025 13:06 - 18.12.2025 18:14
Період завантаження договору:
24.12.2025 00:00 - 03.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 174 720.00 ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)