-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Оголошено тендер
5 174 720.00
UAH
Номер:
bb143872c89f47569c00221982da425f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-013160-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 174 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.12.2025 14:10
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля обумовлена необхідністю забезпечення належного утримання вулично-дорожньої мережі, тротуарів та прилеглих територій у зимовий період для попередження утворення ожеледиці та забезпечення безпеки руху транспортних засобів і пішоходів.
-
Дата публікації:
01.12.2025 14:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Кількість
1570 тонна
Період постачання
до 26.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛичаківський
Сума5 174 720.00 UAH