-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
Тендер Prozorro UA-2018-11-06-001353-c
Завершена
3 319 246.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 596.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 596.00 UAH
Номер:
f52b4578013c43728a96b55d5aeb11e0
Внутрішній номер закупівлі:
2696659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-06-001353-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144045
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул.Трудова,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Беркут +380951115466 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 319 246.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 596.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
16 596.23 UAH
Період уточнення:
06.11.2018 14:14 - 12.11.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2018 14:14 - 22.11.2018 11:00
Аукціон:
23.11.2018 11:56 - 23.11.2018 12:23
Період кваліфікації:
23.11.2018 12:23 - 26.11.2018 14:16
Період завантаження договору:
26.11.2018 13:41 - 16.12.2018 13:41
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ОЗЕРЯНИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 23.11.2018 12:23 - 07.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2792815758
-
Контактна особа:
Олександр Озеряний +380954492341 alexandr_oz@ukr.net
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 52 А, квартира 9
Оскарження: 23.11.2018 12:23 - 07.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.11.2018 13:41
Документи
47
Скарги
0
ТОВ "МЕГАБУД-БК"
Оскарження: 26.11.2018 13:41 - 07.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41464974
-
Контактна особа:
Ілля Горішняков +380503346035 megabud.bk.ua@gmail.com
-
Адреса:
25019, Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, село Сонячне, ВУЛИЦЯ ГОРІХОВА, будинок 49
Оскарження: 26.11.2018 13:41 - 07.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 150 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2018 14:16
Документи
20
Скарги
0
ФОП "ТОМАШЕВСЬКИЙ ІВАН МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2429305636
-
Контактна особа:
Олег Томашевський +380976793544 prorab_1988@ukr.net
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, Гайворонський район, місто Гайворон, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 6А, квартира 1
Початкова пропозиція
3 299 960.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 299 960.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f8130f4af8ac4430813512f8e359d4c8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-06-001353-c-c1
Постачальник:
ТОВ "МЕГАБУД-БК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41464974
-
Контактна особа:
Ілля Горішняков +380503346035 megabud.bk.ua@gmail.com
-
Адреса:
25019, Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, село Сонячне, ВУЛИЦЯ ГОРІХОВА, будинок 49
Номер договору:
465
Сума договору:
3 150 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
10.12.2018 12:00
Статус:
Підписаний