-
Відкриті торги
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
3 150 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f8130f4af8ac4430813512f8e359d4c8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-06-001353-c-c1
Постачальник:
ТОВ "МЕГАБУД-БК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41464974
-
Контактна особа:
Ілля Горішняков +380503346035 megabud.bk.ua@gmail.com
-
Адреса:
25019, Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, село Сонячне, ВУЛИЦЯ ГОРІХОВА, будинок 49
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
465
Дата підписання:
10.12.2018 12:00
Період дії договору:
10.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
3 150 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 150 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019