-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
Тендер Prozorro UA-2018-11-06-001353-c
Завершена
3 319 246.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 596.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 596.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2018 14:14 - 12.11.2018 11:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим