-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015- 39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл однотумбовий №1, стіл однотумбовий №2, стіл однотумбовий №3, стіл однотумбовий № 4, мобільний стіл, стіл журнальний, стіл однотумбовий № 5, стіл однотумбовий № 6, стіл однотумбовий № 7, стіл однотумбовий № 8, стіл однотумбовий № 9, стіл однотумбовий № 10; стіл однотумбовий №11, стіл однотумбовий № 12, стіл однотумбовий № 13, стіл однотумбовий №14)
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-014084-a
Завершена
248 996.00
UAH з ПДВ
Номер:
327a3d24c3124ffa81a00bf1a35fbd1b
Внутрішній номер закупівлі:
26904605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-014084-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61106, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Цимбал 380577251288 18pol_buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 996.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 16:37 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 16:37 - 04.11.2025 00:30
Аукціон:
з 05.11.2025 15:11
Період кваліфікації:
04.11.2025 00:30 - 06.11.2025 14:42
Період завантаження договору:
12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 996.00 код ДК 021:2015- 39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл однотумбовий №1, стіл однотумбовий №2, стіл однотумбовий №3, стіл однотумбовий № 4, мобільний стіл, стіл журнальний, стіл однотумбовий № 5, стіл однотумбовий № 6, стіл однотумбовий № 7, стіл однотумбовий № 8, стіл однотумбовий № 9, стіл однотумбовий № 10; стіл однотумбовий №11, стіл однотумбовий № 12, стіл однотумбовий № 13, стіл однотумбовий №14)