-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015- 39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл однотумбовий №1, стіл однотумбовий №2, стіл однотумбовий №3, стіл однотумбовий № 4, мобільний стіл, стіл журнальний, стіл однотумбовий № 5, стіл однотумбовий № 6, стіл однотумбовий № 7, стіл однотумбовий № 8, стіл однотумбовий № 9, стіл однотумбовий № 10; стіл однотумбовий №11, стіл однотумбовий № 12, стіл однотумбовий № 13, стіл однотумбовий №14)
Оголошено тендер
248 996.00
UAH
Номер:
9df4d606fe1f4e7aa7675f889cfb9bf9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-27-016365-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61106, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61106, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
248 996.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015- 39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл однотумбовий №1, стіл однотумбовий №2, стіл однотумбовий №3, стіл однотумбовий № 4, мобільний стіл, стіл журнальний,
стіл однотумбовий № 5, стіл однотумбовий № 6, стіл однотумбовий № 7, стіл однотумбовий № 8, стіл однотумбовий № 9, стіл однотумбовий № 10; стіл однотумбовий №11, стіл однотумбовий № 12, стіл однотумбовий № 13, стіл однотумбовий №14)
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами та доповненнями до неї.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.10.2025 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума248 996.00 UAH