-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус спеціалізований для перевезення школярів
Тендер Prozorro UA-2018-11-02-000873-a
Автобус спеціалізований для перевезення школярів - 1 одиниця Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
1 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 500.00 UAH
Номер:
f58a024123c749fba94da3d091add038
Внутрішній номер закупівлі:
2686538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-02-000873-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Адреса:
20400, Україна, Черкаська область, Тальне, Соборна, 30 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Логвиненко Тетяна Володимирівна 380982836382 talneosvita.otg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 500.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2018 13:38 - 09.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2018 13:38 - 19.11.2018 00:00
Аукціон:
19.11.2018 14:07 - 19.11.2018 14:28
Період кваліфікації:
19.11.2018 14:28 - 23.11.2018 11:43
Період завантаження договору:
19.11.2018 14:28 - 09.12.2018 14:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус спеціалізований для перевезення школярів
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
Оскарження: 19.11.2018 14:28 - 04.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Оскарження: 19.11.2018 14:28 - 04.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 845 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 845 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2018 11:43
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО БІЗНЕС ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40169929
-
Контактна особа:
ШЕМЕТ ВЛАДИСЛАВ 380504475025, 380504475025 euro_busines@ukr.net
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, БУДИНОК 69, КВАРТИРА 57
Початкова пропозиція
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
b4d8ee4a9ae748b89c572b9f335bd97d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-02-000873-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Номер договору:
№ 546
Сума договору:
1 845 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
07.12.2018 10:30
Статус:
Підписаний