-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус спеціалізований для перевезення школярів
Тендер Prozorro UA-2018-11-02-000873-a
Автобус спеціалізований для перевезення школярів - 1 одиниця Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
1 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 500.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2018 13:38 - 09.11.2018 00:00
Відповідь надана
тех вимоги
Номер:
bbe9ca51d2044ee1a6f232e1f95f6067
Дата опублікування:
03.11.2018 21:40
Опис:
какой моторесурс может быть на Индийском двигателе...!!! На автобус Мерцедес Спринтер 1 200 000 км...или Аполло 29 мест 1 100 000 км но денег надо 100 000 евро..... Не пишите глупых требований в тех условиях....!!!
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за інформацію.
Дата відповіді:
05.11.2018 10:44