-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус спеціалізований для перевезення школярів
Договір про закупівлю товару
1 845 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4d8ee4a9ae748b89c572b9f335bd97d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-02-000873-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Опис:
Договір про закупівлю товару
Номер договору:
№ 546
Дата підписання:
07.12.2018 10:30
Період дії договору:
07.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 845 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 845 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус спеціалізований для перевезення школярів
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018