• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

"Легковий автомобіль" (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання)

Завершена

8 648 882.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 86 488.82 UAH
Номер: f1f5270ab1c848d1a58b2a3ed839c799
Внутрішній номер закупівлі: 2658738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-26-001406-c   
Замовник: Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Валерій Кацаман +3803322793066 volbuhuoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 8 648 882.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 86 488.82 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 259 000.00 UAH
Період уточнення: 26.09.2018 15:44 - 16.10.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 26.09.2018 15:44 - 26.10.2018 18:00
Період прекваліфікації: 26.10.2018 18:00 - 13.11.2018 00:00
Аукціон: 13.11.2018 12:18 - 13.11.2018 12:39
Період кваліфікації: 13.11.2018 12:39 - 14.11.2018 10:38
Період завантаження договору: 13.11.2018 12:39 - 03.12.2018 12:39

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Легковий автомобіль" (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання)
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 23 штуки
Період постачання до 20.12.2018
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Степана Бандери, 5 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БОГДАН-АВТО ЛУЦЬК"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
07.11.2018 09:59
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 68
Скарги 0
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС

Оскарження: 13.11.2018 12:39 - 25.11.2018 00:00
Початкова пропозиція 8 625 000.00 UAH з ПДВ /
8 625 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
07.11.2018 10:00
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2018 10:38
Документи 49
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІКО АВАНТ"
Початкова пропозиція 8 647 080.00 UAH з ПДВ /
8 647 080.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
07.11.2018 10:04
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 43
Скарги 0

Контракти

Номер: edf79e62aa7c4e868540df4a7c6e332e
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-26-001406-c-a1
Постачальник: ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
Номер договору: 1
Сума договору: 8 625 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 03.12.2018 15:56
Статус:
Підписаний
pdf
Договір ВІДІ ЮНІКОМЕРС.pdf
p7s
sign.p7s