-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
"Легковий автомобіль" (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання)
8 625 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
edf79e62aa7c4e868540df4a7c6e332e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-26-001406-c-a1
Постачальник:
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31778059
-
Контактна особа:
Башинський Сергій Валентинович +380445030307 autotender@vidigroup.com
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, село Софіївська Борщагівка, вулиця Велика Кільцева, 60
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
03.12.2018 15:56
Період дії договору:
03.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
8 625 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 625 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Легковий автомобіль" (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання)
Кількість
23 штуки
Період постачання
до 20.12.2018