-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
"Легковий автомобіль" (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2018-09-26-001406-c
Завершена
8 648 882.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 86 488.82 UAH
мін. крок: 1% або 86 488.82 UAH
Період уточнення:
26.09.2018 15:44 - 16.10.2018 18:00
Відповідь надана
Предмет закупівлі!
Номер:
d81e7db1c93b421a91da3d83b6ad3696
Дата опублікування:
28.09.2018 16:07
Опис:
Шановний замовник! У нас є автомобілі, в кількості 23 одиниці, які є нові (не були у використанні), виробництва 2018 року, належним чином зареєстровані в Україні та відповідають вимогам тендерної документації. З метою розширення можливого кола учасників і для можливості надання найкращої цінової пропозиції, просимо Вас внести зміни до тендерної документації для процедури закупівлі – відкриті торги щодо закупівлі: код за ДК 021:2015 – 34110000-1 - Легкові автомобілі, а саме у Додатку 1 до тендерної документаціїі "Технічна специфікація" № з/п 26, об'єм паливного баку( л ),та викласти його в наступній редакції:"Не менше 45 л".
Відповідь:
Шановний учаснику! При підготовці «Технічної специфікації» на закупівлю: код за ДК 021:2015-34110000-1- Легкові автомобілі, експертною робочою групою вивчались технічні характеристики легкових автомобілів, в тому числі, які представлені на ринку України. Визнано оптимальним варіантом об’єм паливного бака (л) - «не менше 50», що дозволить забезпечити ефективність використання автомобілів при наданні первинної медичної допомоги в тому числі в районах, де недостатньо розвинута мережа автозаправних станцій. Зазначена технічна характеристика об’єму паливного бака (л) - «не менше 50» наявна в легкових автомобілях як мінімум трьох різних виробників, які представлені на ринку України. Тендерним комітетом на засідання 01 жовтня 2018 року вирішено, що необхідності внесення змін немає.
Дата відповіді:
01.10.2018 10:41