-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Строп)
Тендер Prozorro UA-2018-10-30-000466-c
Строп
Завершена
66 368.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 331.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 331.84 UAH
Номер:
7114c9803f4945259b9022ac9401dd6d
Внутрішній номер закупівлі:
2655546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-30-000466-c
Замовник:
Регіональна філія "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
66 368.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
331.84 UAH
Період уточнення:
30.10.2018 10:37 - 04.11.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2018 10:37 - 14.11.2018 16:00
Аукціон:
15.11.2018 12:11 - 15.11.2018 12:50
Період кваліфікації:
15.11.2018 12:50 - 16.11.2018 11:30
Період завантаження договору:
15.11.2018 12:50 - 05.12.2018 12:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Строп
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР"
Оскарження: 15.11.2018 12:50 - 27.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР" +380504160374 retail-manager@stalkanatsilur.com.ua http://stalkanatsilur.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65007, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ВОДОПРОВІДНА, будинок 16
Оскарження: 15.11.2018 12:50 - 27.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
38 980.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 980.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2018 11:30
Документи
41
Скарги
0
ООО "Олеандр груп "
×
-
Код ЄДРПОУ:
38278407
-
Контактна особа:
ООО "Олеандр груп " +380577817247 oleandr73@gmail.com http://www.oleandrgroup.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61066, г. Харьков, переулок Унецкий 1А
Початкова пропозиція
62 900.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 899.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ІСТОК-АВТОЗАПЧАСТИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36456783
-
Контактна особа:
Геннадий Кузнецов +380996285760 kuznetsov_g@istok-avto.com.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харьков, ул. Славянская, 8
Початкова пропозиція
66 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Рікордс Трейд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41900951
-
Контактна особа:
Рудь Руслан 380639971660, 380639971660 rikordstrade@gmail.com
-
Адреса:
03148, Україна, місто Київ, Київ, Вулиця Петра Курінного, будинок 2, офіс 10
Початкова пропозиція
66 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВ "ДІАМАНТ С"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41770370
-
Контактна особа:
Микола Степаненко +380505950495 307331589@i.ua
-
Адреса:
62403, Україна, Харківська область, Харківський район, селище міського типу Бабаї, ПРОВУЛОК РАНКОВИЙ, будинок 2
Початкова пропозиція
66 368.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 368.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
87648d8139fd4e98b9fa5c4a643a7671
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-30-000466-c-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР" +380504160374 retail-manager@stalkanatsilur.com.ua http://stalkanatsilur.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65007, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ВОДОПРОВІДНА, будинок 16
Номер договору:
П/НХ-182052/НЮ
Сума договору:
38 980.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.12.2018 11:10
Статус:
Підписаний