-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Строп)
Тендер Prozorro UA-2018-10-30-000466-c
Строп
Завершена
66 368.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 331.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 331.84 UAH
Період уточнення:
30.10.2018 10:37 - 04.11.2018 16:00
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
774fd8b6210a468282519f96064d354a
Дата опублікування:
31.10.2018 12:37
Опис:
4КП стропа не буває
Буває
4СК- канатний, чотиривітковий, коуш, гак з замком
або
СПК - петльовий, канатний
Який мається на увазі?
Відповідь:
4ск канатний чотиривитковий гак з замком (паук)
Дата відповіді:
01.11.2018 13:35