-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Строп)
38 980.80
UAH з ПДВ
Номер:
87648d8139fd4e98b9fa5c4a643a7671
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-30-000466-c-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР" +380504160374 retail-manager@stalkanatsilur.com.ua http://stalkanatsilur.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65007, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ВОДОПРОВІДНА, будинок 16
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору:
П/НХ-182052/НЮ
Дата підписання:
03.12.2018 11:10
Період дії договору:
03.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
38 980.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 980.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Строп
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018