-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з доопрацювання комп’ютерної програми «Веб-портал «Судова Влада України» для створення підсистеми «Офіційний веб-портал судової влади України» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на доопрацьоване програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
Тендер Prozorro UA-2018-10-22-000842-c
Завершена
1 896 560.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 482.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 482.80 UAH
Номер:
b461080cbefc496e9d65e9c8a0c5af8d
Внутрішній номер закупівлі:
2635507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-22-000842-c
Замовник:
Інформаційні судові системи
×
-
Код ЄДРПОУ:
34614292
-
Адреса:
03045, Україна, м.Київ, М.КИЇВ, вул, Плещеєва, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зозуля Вячеслав 0442073557 inbox@ics.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 896 560.88 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 482.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2018 18:31 - 27.10.2018 22:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2018 18:31 - 06.11.2018 21:00
Аукціон:
07.11.2018 12:11 - 07.11.2018 12:38
Період кваліфікації:
07.11.2018 12:38 - 09.11.2018 16:06
Період завантаження договору:
09.11.2018 15:55 - 29.11.2018 15:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з доопрацювання комп’ютерної програми «Веб-портал «Судова Влада України» для створення підсистеми «Офіційний веб-портал судової влади України» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на доопрацьоване програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
Кількість
1 послуга
Період постачання
06.11.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ"
Оскарження: 07.11.2018 12:38 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316320
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ" +380443590397 inna.gordienko@company-kit.com http://www.company-kit.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26
Оскарження: 07.11.2018 12:38 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.11.2018 15:55
Документи
12
Скарги
0
ТОВ Комп'ютерні інформаційні технології
Оскарження: 09.11.2018 15:55 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35508814
-
Контактна особа:
Бондарчук Віталій Михайлович +380442904117 m.belai@kitsoft.kiev.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вулиця Горького
Оскарження: 09.11.2018 15:55 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 896 555.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 896 555.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2018 16:06
Документи
9
Скарги
0
ТОВ ТРАНСЛІНК КОНСАЛТИНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37471425
-
Контактна особа:
Шмідко Володимир Миколайович +380949284394 volodymyr.shmidko@gmail.com http://www.translink.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Артема, 21, офіс 406
Початкова пропозиція
1 896 560.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 896 560.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
41fc3317fb9c4df584277a205c6141ea
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-22-000842-c-c1
Постачальник:
ТОВ Комп'ютерні інформаційні технології
×
-
Код ЄДРПОУ:
35508814
-
Контактна особа:
Бондарчук Віталій Михайлович +380442904117 m.belai@kitsoft.kiev.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вулиця Горького
Номер договору:
27/11-2018-2
Сума договору:
1 896 555.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
27.11.2018 09:30
Статус:
Підписаний