-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з доопрацювання комп’ютерної програми «Веб-портал «Судова Влада України» для створення підсистеми «Офіційний веб-портал судової влади України» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на доопрацьоване програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
1 896 555.00
UAH з ПДВ
Номер:
41fc3317fb9c4df584277a205c6141ea
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-22-000842-c-c1
Постачальник:
ТОВ Комп'ютерні інформаційні технології
×
-
Код ЄДРПОУ:
35508814
-
Контактна особа:
Бондарчук Віталій Михайлович +380442904117 m.belai@kitsoft.kiev.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вулиця Горького
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Номер договору:
27/11-2018-2
Дата підписання:
27.11.2018 09:30
Період дії договору:
27.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 896 555.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 896 555.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з доопрацювання комп’ютерної програми «Веб-портал «Судова Влада України» для створення підсистеми «Офіційний веб-портал судової влади України» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на доопрацьоване програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
Кількість
1 послуга
Період постачання
06.11.2018 - 31.12.2018