-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з доопрацювання комп’ютерної програми «Веб-портал «Судова Влада України» для створення підсистеми «Офіційний веб-портал судової влади України» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з передачею усіх майнових прав інтелектуальної власності на доопрацьоване програмне забезпечення (код за ДК 021:2015 72230000-6 послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення)
Тендер Prozorro UA-2018-10-22-000842-c
Завершена
1 896 560.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 482.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 482.80 UAH
Період уточнення:
22.10.2018 18:31 - 27.10.2018 22:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим