-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Придбання спецодягу за кодом ДК 021:2015 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Тендер Prozorro UA-2025-08-27-010212-a
Завершена
2 525 522.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 627.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 627.61 UAH
Номер:
bdcb6b1ef03a4774a04740ca21a5a98d
Внутрішній номер закупівлі:
26260291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-27-010212-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВМІСЬКЛІФТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34754617
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Клочківська, будинок 195-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вероніка Міхно 380577252801 vpz.khgl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 525 522.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.08.2025 15:57 - 03.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2025 15:57 - 06.09.2025 00:00
Аукціон:
08.09.2025 11:41 - 08.09.2025 12:10
Період кваліфікації:
08.09.2025 12:10 - 06.10.2025 14:53
Період завантаження договору:
12.10.2025 00:00 - 22.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 525 522.12 Придбання спецодягу за кодом ДК 021:2015 18130000-9 Спеціальний робочий одяг