-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання спецодягу за кодом ДК 021:2015 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Оголошено тендер
2 525 522.12
UAH
Номер:
579412aaa25a4f3f90e6149065877fb2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-25-011400-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВМІСЬКЛІФТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34754617
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Клочківська, будинок 195-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВМІСЬКЛІФТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34754617
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Клочківська, будинок 195-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 525 522.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання спецодягу за кодом ДК 021:2015 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування:
25.08.2025 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 525 522.12 UAH