-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньої системи опалення із заміною радіаторів в приміщенні спортивної зали будівлі Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
Тендер Prozorro UA-2025-06-20-009456-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
739a4ed5cbbb42028b30e24ff3c2ac3d
Внутрішній номер закупівлі:
25671012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-20-009456-a
Замовник:
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26460058
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Груні Романової, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриша Олена Миколаївна 0977608129 lena715@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2025 15:04 - 25.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2025 15:04 - 28.06.2025 00:00
Аукціон:
з 30.06.2025 14:40
Період кваліфікації:
28.06.2025 00:00 - 04.07.2025 10:57
Період завантаження договору:
10.07.2025 00:00 - 20.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Поточний ремонт внутрішньої системи опалення із заміною радіаторів в приміщенні спортивної зали будівлі Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13