-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньої системи опалення із заміною радіаторів в приміщенні спортивної зали будівлі Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
Тендер Prozorro UA-2025-06-20-009456-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період оскарження:
20.06.2025 15:04 - 25.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.