-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньої системи опалення із заміною радіаторів в приміщенні спортивної зали будівлі Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
bbcc36abac8a4c3f9748056ef85185b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-20-010310-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26460058
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Груні Романової, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26460058
-
Контактна особа:
Гриша Олена Миколаївна 0977608129 lena715@ukr.net
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Груні Романової, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішньої системи опалення із заміною радіаторів в приміщенні спортивної зали будівлі Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.06.2025 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума350 000.00 UAH