-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК021-2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова).
Тендер Prozorro UA-2018-09-25-000638-a
код ДК021-2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова).
Завершена
396 259.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 396.26 UAH
мін. крок: 0.1% або 396.26 UAH
Номер:
7e5d472ca48f4de7bf19fe692682d7c2
Внутрішній номер закупівлі:
2564727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-25-000638-a
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
396 259.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
396.26 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 800.00 UAH
Період уточнення:
25.09.2018 16:01 - 01.10.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2018 16:01 - 11.10.2018 00:00
Аукціон:
11.10.2018 14:57 - 11.10.2018 15:30
Період кваліфікації:
11.10.2018 15:30 - 31.10.2018 12:53
Період завантаження договору:
11.10.2018 15:30 - 31.10.2018 15:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набивка ущільнювальна безазбестова
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРЕАТОР IНЖИНIРIНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Оскарження: 11.10.2018 15:30 - 11.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139790
-
Контактна особа:
Залавський Дмитро Леонідович +380506750381 creator.eng@ukr.net
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська, Львів, Вул. Володимира Великого 34
Оскарження: 11.10.2018 15:30 - 11.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
357 225.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
356 018.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.10.2018 12:53
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "СУМСЬКИЙ ЗАВОД УЩІЛЬНЕНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34743542
-
Контактна особа:
Юрій Михайленко +380675315480 y.mikhaylenko@szu.com.ua
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, буд. 168
Початкова пропозиція
396 046.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
365 646.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Графтрейд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32786757
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Графтрейд" +380949209260 KOSTISHAK85@GMAIL.COM http://www.grefseal.com
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, 69002, м. Запоріжжя, вул. Грязнова, 4А
Початкова пропозиція
396 259.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМСПЕЦМАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30969031
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМСПЕЦМАШ" +380504448961 olototskaya@uat.com.ua http://www.nabivka.com
-
Адреса:
Україна, м. Київ, вул. Віскозна, 5, 02094
Початкова пропозиція
395 904.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 904.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
9b6b16df2d594bf58d6161043fedf8cc
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-25-000638-a-c1
Постачальник:
ТОВ "КРЕАТОР IНЖИНIРIНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139790
-
Контактна особа:
Залавський Дмитро Леонідович +380506750381 creator.eng@ukr.net
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська, Львів, Вул. Володимира Великого 34
Номер договору:
12/113
Сума договору:
356 018.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.11.2018 00:00 - 31.08.2019 00:00
Дата підписання:
12.11.2018 00:00
Статус:
Виконаний