-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК021-2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова).
Тендер Prozorro UA-2018-09-25-000638-a
код ДК021-2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова).
Завершена
396 259.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 396.26 UAH
мін. крок: 0.1% або 396.26 UAH
Період уточнення:
25.09.2018 16:01 - 01.10.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим