-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК021-2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова).
код ДК021-2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова).
356 018.88
UAH з ПДВ
Номер:
9b6b16df2d594bf58d6161043fedf8cc
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-25-000638-a-c1
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "КРЕАТОР IНЖИНIРIНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139790
-
Контактна особа:
Залавський Дмитро Леонідович +380506750381 creator.eng@ukr.net
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська, Львів, Вул. Володимира Великого 34
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК021-2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова).
Номер договору:
12/113
Дата підписання:
12.11.2018 00:00
Період дії договору:
12.11.2018 00:00 - 31.08.2019 00:00
Сума договору:
356 018.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 356 018.88 UAH)
Оплачено:
287 810.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 287 810.88 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набивка ущільнювальна безазбестова
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
09b5464136364210bce61277bd44a8f4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.4 ч.4 стаття 36 Закону України "Про публічні закупівлі":продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер додаткової угоди:
12/113
Дата внесення змін до договору:
28.12.2018 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
27337a00b85441569c38317fcd38ff5a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.4 ч.4 стаття 36 Закону України "Про публічні закупівлі":продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер додаткової угоди:
12/113
Дата внесення змін до договору:
30.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано