-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-000896-a
Відповідно до НК 018:2023 “Класифікатор будівель і споруд” та Настанови з визначення вартості будівництва"
Торги не відбулися
1 297 932.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 489.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 489.66 UAH
Номер:
b1daf42b1a844e89b6c56d190d65de76
Внутрішній номер закупівлі:
25619657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-17-000896-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Колбун Оксана Василівна +380685452381 kolbun@varashmtg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 297 932.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2025 09:29 - 22.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2025 09:29 - 25.06.2025 09:29
Аукціон:
з 26.06.2025 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 297 932.00 Поточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області