• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області

Оголошено тендер

1 297 932.00 UAH
Номер: 4a374431246b4ccaa200a7511de5248d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-16-014072-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
Очікувана вартість: 1 297 932.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області
Примітки: Відповідно доНК 018:2023 “Класифікатор будівель і споруд” та Настанови з визначення вартості будівництва"
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.06.2025 16:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області
Код ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПоточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараш
Сума1 297 932.00 UAH