-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-000896-a
Відповідно до НК 018:2023 “Класифікатор будівель і споруд” та Настанови з визначення вартості будівництва"
Торги не відбулися
1 297 932.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 489.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 489.66 UAH
Період оскарження:
17.06.2025 09:29 - 22.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.