-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків : Операційний світильник (однокупольний); Операційний світильник (двокупольний)
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-007884-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
1 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 200.00 UAH
Номер:
24a137dbb9304be7b5bf50a8f5762a13
Внутрішній номер закупівлі:
25613271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-16-007884-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 040 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2025 14:35 - 21.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2025 14:35 - 24.06.2025 10:00
Аукціон:
25.06.2025 15:48 - 25.06.2025 16:11
Період кваліфікації:
25.06.2025 16:11 - 04.07.2025 14:54
Період завантаження договору:
10.07.2025 00:00 - 20.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 040 000.00 33160000-9 Устаткування для операційних блоків : Операційний світильник (однокупольний); Операційний світильник (двокупольний)