-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків : Операційний світильник (однокупольний); Операційний світильник (двокупольний)
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-007884-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
1 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 200.00 UAH
Період оскарження:
16.06.2025 14:35 - 21.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.