-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків : Операційний світильник (однокупольний); Операційний світильник (двокупольний).
Оголошено тендер
1 040 000.00
UAH
Номер:
7c8fa3abf3444976a452c4e3a6a6eb20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-12-006253-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 040 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків : Операційний світильник (однокупольний); Операційний світильник (двокупольний).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
12.06.2025 11:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Операційний світильник (однокупольний)
×
-
НК 024:2023:
12282 Операційний світильник
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Операційний світильник (двокупольний)
×
-
НК 024:2023:
12282 Операційний світильник
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти
Сума1 040 000.00 UAH