-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (паливна деревина)
Тендер Prozorro UA-2025-06-13-006668-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
1694a83d070044009d3b1fbc994522c5
Внутрішній номер закупівлі:
25599079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-13-006668-a
Замовник:
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корабельська Аліна Миколаївна 380544622175 zosh9ohturka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2025 13:14 - 18.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2025 13:14 - 21.06.2025 13:00
Аукціон:
23.06.2025 13:16 - 23.06.2025 13:51
Період кваліфікації:
23.06.2025 13:51 - 30.06.2025 13:13
Період завантаження договору:
06.07.2025 00:00 - 16.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Деревина (паливна деревина)