-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (паливна деревина)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
bfea46fd95704356b5df1082afcc45f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-13-007488-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (паливна деревина)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.06.2025 12:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (паливна деревина)
Кількість
300 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяОхтирка
Сума600 000.00 UAH