-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території)
Тендер Prozorro UA-2018-10-02-002339-c
Завершена
152 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 760.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 760.00 UAH
Номер:
94aeb85206d24badb33e0642b71eff29
Внутрішній номер закупівлі:
2555672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-02-002339-c
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Васинчук +380412225564,+380966180019 pbcu.05@gmail.com http://www.tvradiozt.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
152 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
760.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2018 17:35 - 07.10.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2018 17:35 - 17.10.2018 20:00
Аукціон:
18.10.2018 14:15 - 18.10.2018 14:48
Період кваліфікації:
18.10.2018 14:48 - 25.10.2018 18:13
Період завантаження договору:
24.10.2018 11:01 - 13.11.2018 11:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.11.2018 - 28.02.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП " Спірідонов Едуард Борисович"
Оскарження: 18.10.2018 14:48 - 01.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2506704557
-
Контактна особа:
Едуард Спірідонов +380679900955 cpiridonov@ukr.net
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛ.ЧЕРНЯХОВСЬКОГО, будинок 23, квартира 1
Оскарження: 18.10.2018 14:48 - 01.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
15 186.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 186.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2018 16:52
Документи
21
Скарги
0
ФОП "ЛОБКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
"
Оскарження: 22.10.2018 16:52 - 02.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3141100694
-
Контактна особа:
Віталій Лобко +380936760811 cleaningcompany.ua@gmail.com
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВСЬКОГО, будинок 45, квартира 93
Оскарження: 22.10.2018 16:52 - 02.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
124 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
97 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.10.2018 14:48
Документи
4
Скарги
0
ФОП Іваненко Володимир Віталійович
Оскарження: 23.10.2018 14:48 - 03.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2775410610
-
Контактна особа:
Іваненко Володимир Віталійович +380412445974 w.iwanenko@gmail.com http://print.zt.ua
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Космонавтів, 28, кв. 18
Оскарження: 23.10.2018 14:48 - 03.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
152 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.10.2018 11:01
Документи
8
Скарги
0
ФО-П Воєвуцький Олександр Валерійович
Оскарження: 24.10.2018 11:01 - 04.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3140717674
-
Контактна особа:
Воєвуцький Олександр 380675040810, 380675040810 voevbox@gmail.com
-
Адреса:
10020, Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру, 19, кв. 232
Оскарження: 24.10.2018 11:01 - 04.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
152 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2018 18:13
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
eda83cfa35e54de7955499b91b663424
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-02-002339-c-c1
Постачальник:
ФО-П Воєвуцький Олександр Валерійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3140717674
-
Контактна особа:
Воєвуцький Олександр 380675040810, 380675040810 voevbox@gmail.com
-
Адреса:
10020, Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру, 19, кв. 232
Номер договору:
57
Сума договору:
152 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2018 00:00 - 28.02.2019 00:00
Дата підписання:
07.11.2018 17:00
Статус:
Підписаний