-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території)
Тендер Prozorro UA-2018-10-02-002339-c
Завершена
152 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 760.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 760.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2018 17:35 - 07.10.2018 20:00
Відповідь надана
Оподаткування
Номер:
e809fd57567648dc9289b73981856928
Дата опублікування:
02.10.2018 22:12
Опис:
Підкажіть чому вартість без ПДВ?
Відповідь:
Проаналізувавши ринок даних послуг було вирішено встановити вартість без ПДВ.
Дата відповіді:
03.10.2018 10:02