-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території)
152 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
eda83cfa35e54de7955499b91b663424
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-02-002339-c-c1
Постачальник:
ФО-П Воєвуцький Олександр Валерійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3140717674
-
Контактна особа:
Воєвуцький Олександр 380675040810, 380675040810 voevbox@gmail.com
-
Адреса:
10020, Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру, 19, кв. 232
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
57
Дата підписання:
07.11.2018 17:00
Період дії договору:
01.11.2018 00:00 - 28.02.2019 00:00
Сума договору:
152 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.11.2018 - 28.02.2019